Strony internetowe

Strona WWW – buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy

  • dociera do nowych klientów
  • działa 24/h
  • pracuje gdy śpisz

Własna strona firmowa bądź prywatna jest obecnie najtańszą formą reklamy zapewniającą odbiór największej rzeszy klientów. Promocja twojej firmy w sieci to duża oszczędność kosztów w porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy. Daje Ci możliwość dotarcia do szerszych kręgów odbiorców, poszerza pole działania firmy, skutkuje nawiązaniem lepszych kontaktów z dotychczasowymi Klientami oraz zdobywanie nowych.

Autorskie rozwiązania, nieszablonowa grafika, niezawodność działania oraz terminowość, to atuty jakie odczuje każdy Klient kożystający z naszych usług.

Wszystkie nasze strony opracowane są zgodnie ze standardem World Wide Web Consortium, w skrócie W3C organizacją, która zajmuje się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW. Dzięki niemu Twoja strona będzie potrzebowałą mniej miejsca na serwerze i mniejszego limitu transferu. To również gwrancja działania we wszystkich przeglądarkach internetowych na rynku. Warto też wspomnieć o tym, że może być z powodzeniem „przeglądana” przez osoby niewidome za pomocą specjalnych programów czytających stronę. O ile bardziej prestiżowa stanie się twoja witryna jeśli będziesz mógł umieścić na niej logo zgodności ze standardami W3C.

Aby strona spełniała swoją rolę musi być łatwo znajdowana przez Internautów. Dlatego w tym celu optymalizujemy kod strony, tak by była jak najlepiej „widziana” przez roboty wyszukiwarek internetowych.

Napisz do nas

8 + 4 =

INFO-COIG Marcin Prażuch

ul. Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

SPRZEDAŻ, INTERNET, SERWIS
centrala (32) 222 56 93

DZIAŁ HANDLOWY, OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM
tel. gsm: 601 713 874

KASY FISKALNE, OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM
tel. (32) 222 56 93

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Konto bankowe: BANK PKO S.A. o/mce
12 1240 4315 1111 0010 2942 2840